Furnitūra | Durvju furnitūra | Durvju rokturi

Furnitūra

Ārdurvis, iekšdurvis, furnitūra

Iekšdurvis – elegants un praktisks interjera elements

Iekšdurvis pilda vairākas funkcijas – tās kalpo gan par lielisku interjera sastāvdaļu mājīgas noskaņas radīšanai, gan arī par elementu, ar kura palīdzību var nodrošināt skaņas un siltuma izolāciju. Tā kā iekšdurvis ir ļoti svarīga detaļa kopējā mājokļa interjerā, ieteicams izvēlēties kvalitatīvas durvis no dabīgiem materiāliem – no tā būs atkarīgs iekšdurvju praktiskums un kalpošanas laiks. Protams, liela uzmanība ir jāpievērš arī durvju stilam, lai iekšdurvis harmoniski iekļautos interjerā. Ne mazāk svarīga detaļa ir arī iekšdurvju furnitūra, piemēram, durvju rokturis, uzlika, durvju fiksators, grīdas durvju atdure un cita veida furnitūra vēl drošākai un estētiskākai durvju izmantošanai.

Mūsu piedāvājumā ir plašs iekšdurvju piedāvājums un furnitūra dažādos stilistiskajos izpildījumos. Šeit atradīsiet izturīgas pret mitrumu un skrāpējumiem, viegli kopjamas un mūsdienīga dizaina iekšdurvis dažādos izmēros, kas atbildīs Jūsu prasībām un vēlmēm, kā arī dažāda dizaina durvju rokturus un cita veida furnitūru.

Ārdurvis – drošs un funkcionāls Jūsu īpašuma aizsargs

Ārdurvis, pirmkārt, pilda aizsardzības funkciju un sniedz drošības sajūtu. Lai aizsargātu savu īpašumu, mājokļu īpašnieki parasti izvēlas izturīgas un drošas metāla ārdurvis. Pateicoties labas kvalitātes materiālam, ārdurvis ātri nenolietosies un spēs izturēt ārējo apstākļu ietekmi. Mēs piedāvājam durvis, kuru komplektācijā ietilpst, piemēram, izturīgas slēdzenes, papildu rīģeļi pret ielaušanos, nakts aizbīdnis, durvju actiņa ar platu apskates leņķi – viss nepieciešamais, lai justos droši savās mājās.

Ne mazāk svarīgs faktors ārdurvju izvēlē ir to vizuālais izskats, kā arī laba siltuma un skaņas izolācija. Mūsu piedāvājumā atradīsiet ārdurvis dažādās krāsās, izmēros, ar labo vai kreiso vēršanas pusi. Izvēlieties no tādām ārpuses durvju krāsām kā tumšais ķirsis, antīkais varš, klasiskais melnais un no iekšpuses krāsām kā gaišais ozols, baltais osis, parastais ozols, tumšais ķirsis un citām nokrāsām.

Arī furnitūra ir tā ārdurvju sastāvdaļa, kam būtu jāpievērš uzmanība, tāpēc piedāvājam ļoti plašu durvju palīgmateriālu izvēli – pie mums atradīsiet visu nepieciešamo iekšdurvju un ārdurvju uzstādīšanai vienuviet.

Tā kā piedāvājums patiešām ir plašs un daudzveidīgs, aicinām jautājumu gadījumā sazināties ar mūsu uzņēmuma darbiniekiem, kuri ieteiks Jūsu mājoklim piemērotākās ārdurvis, iekšdurvis un tām atbilstošāko furnitūru.

Aktīvie filtri