Stikli | dekoratīvie stikli durvīm

Stikli masīvkoka durvīm

Stikli durvīm – oriģināls interjera elements

Stikli durvīm ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā dekorēt interjeru.

Mūsdienās ražotāji iesaka pievērst uzmanību nevis vienkāršiem caurspīdīgiem materiāliem, bet gan izvēlēties dekoratīvus krāsainus vai caurspīdīgus stiklus ar dažādiem reljefainiem rakstiem.

Turpini lasīt lai uzzinātu vairāk par interjeru

Kā stikli durvīm var uzlabot jūsu interjeru?

Šķiet, iekšdurvis ir ļoti parasta, bet īstenībā ļoti svarīga harmoniska interjera sastāvdaļa. Kvalitatīvas durvis papildina telpu izskatu, taču, ja tām ir kādi trūkumi, piemēram, saplaisājis vai izkritis stikls, tas uzreiz pievērsīs uzmanību. Tāpēc stikli durvīm ir ne mazāk svarīga durvju sastāvdaļa kā, piemēram, durvju furnitūra.

Dažādu krāsu un rakstu stikli durvīm ir lielisks veids, kā atdzīvināt interjeru un radīt "privātu" atmosfēru istabās un birojos, nepalielinot apgaismojuma izmaksas, jo šādu stiklu gaismas caurlaidības īpašības ir līdzīgas parasto durvju stiklu īpašībām.

Krāsaini un caurspīdīgi durvju stikli ar rakstu

Populārs risinājums ir krāsainie stikli durvīm, ko izmanto, piemēram, darbistabas, viesistabas, guļamistabas un citu telpu durvīm. Kad gaisma nokļūst uz šādas virsmas, tā rada atspulgu, kas ar savu spilgtumu var pacelt garastāvokli. Stikli durvīm ar nevienmērīgu virsmu ir ļoti izsmalcināts variants, kas pilda ne tikai praktiskās, bet arī dekoratīvās funkcijas. Ja vēlaties savam interjeram piešķirt īpašu “odziņu”, tad izvērtējiet iespēju iegādāties krāsainus reljefainos stiklus durvīm, kas radīs īpašu atmosfēru mājās.

Vēl viens iemesls, kāpēc cilvēki izvēlas stiklus durvīm, ir to praktiskā puse, proti, lai istabas nebūtu pārāk aptumšotas, iekšdurvīm tiek uzstādīti stikli. Atkarībā no durvju stikla formas, krāsas, modeļa jūs varat piešķirt tām interesantāku izskatu.

Kvalitatīvi un izturīgi stikli durvīm no Stamars

Mūsu uzņēmums piedāvā dažāda veida durvju stiklus par pieņemamām cenām. Jūsu izvēlei ir pieejami gan krāsainie, gan caurspīdīgie durvju stikli ar dažādiem rakstiem, kas saglabā optimālu gaismas caurlaidību un piešķir telpas interjeram oriģinalitāti un unikalitāti. Piedāvājam dekoratīvos stilus, tādus kā Delta, Niagara, Diamants un citus 4 mm stiklus koka masīva durvīm. Jautājumu gadījumā un piemērotākā modeļa izvēlē aicinām sazināties ar mūsu uzņēma speciālistiem, kuri ieteiks vislabāko variantu jūsu durvīm!

Aktīvie filtri