Ārdurvis | Kvalitatīvas ārdurvis

Ārdurvis

Kvalitatīvas un gaumīgas ārdurvis ne tikai papildina mājokļa kopējo tēlu un stilu, bet arī sniedz drošības sajūtu, piemēram, mūsu piedāvātās metāla ārdurvis ir estētiski pievilcīgas, un tās garantē drošību gan Jums, gan Jūsu ģimenei. Turklāt ārdurvis rada arī pirmo iespaidu Jūsu ciemiņiem, tāpēc iesakām pievērst uzmanību gan durvju materiālam, gan krāsai, gan ārējam izskatam, lai tās ilgi kalpotu un priecētu acis ik dienu.

Kvalitatīvas ārdurvis – Jūsu drošības garantija

Katram mājokļa īpašniekam ir jārūpējas par sava īpašuma aizsardzību. Tieši tāpēc arvien vairāk un vairāk cilvēku izvēlas metāla ārdurvis, jo tās ir izturīgas pret ielaušanos, un tās gandrīz nav iespējams izsist vai sabojāt ar mehāniskiem līdzekļiem. Mūsu piedāvāto durvju komplektācijā ietilpst durvju actiņa ar platu apskates leņķi, 4. izturības klases slēdzenes BORDER vai analogs, 2 papildu rīģeļi pret ielaušanos, nakts aizbīdnis, uzlikas ar aizsardzību pret caurvējiem – viss, lai Jūs justos droši un mierīgi savās mājās. Kvalitatīvas ārdurvis – uzticama Jūsu īpašuma aizsardzība!


Estētiskas un drošas ārdurvis no Stamars


Pievilcīgs vizuālais izskats, kā arī laba siltuma un skaņas izolācija ir būtiski priekšnoteikumi durvju izvēlē un uzstādīšanā. Tāpat, izvēloties durvis savam mājoklim, nepieciešams pievērst uzmanību materiālam. Mūsu daudzveidīgajā piedāvājumā atradīsiet metāla durvis ar MDF apdari vai frēzētu MDF paneli iekšpusē, vai arī ar ārpusē un iekšpusē frēzētu MDF paneli. Durvis ir pieejamas dažādos izmēros, ar labo vai kreiso vēršanas pusi. Tāpat mūsu piedāvājumā pieejamas metāla durvis ISOTERMA ar paaugstinātu izturību pret temperatūras svārstībām. Savukārt estētikas cienītājiem patiks daudzveidīgā ārdurvju krāsu izvēle. Jūs varat izvēlēties no tādām ārpuses durvju krāsām kā tumšais ķirsis, antīkais varš, klasiskais melnais. Savukārt iekšpuses krāsas ietver tādas nokrāsas kā gaišais ozols, baltais osis, parastais ozols, tumšais ķirsis un citas krāsas, kas lieliski iederēsies dažādos interjeros.


Tā kā piedāvājums patiešām ir daudzveidīgs, aicinām sazināties ar mūsu uzņēmuma darbiniekiem, kuri sniegs Jums detalizētu informāciju par pieejamajām ārdurvīm, atbildēs uz visiem jautājumiem un ieteiks piemērotāko risinājumu Jūsu ārdurvju izvēlei un uzstādīšanai.

Aktīvie filtri